Около 6 000 мотористи от страната и чужбина се очакват за четвъртото издание на Балканския мото рок събор, който ще се проведе в края на август на хълма Света гора във Велико Търново.
Две английски групи ще забавляват рок феновете - Хел Рейзърс и Хелс Белс, втората банда свири основно кавъри на AC/DC. Сцената и осветлението вече са договорени, ще има и огромна видео стена.
Фестът ще продължи от 19 до 22 август, съобщи Петър Стефанов от мото клуб „Бед къмпани", които организират събора заедно с клуб „Боляри".
Новият момент тази година ще бъде провеждането на конкурс за най-добра млада българска рок група. Иначе по традиция на хълма Света гора ще се лее много бира, ще се слуша яка жица, а слънцето ще блести в спиците и металните брони на тежките машини. Отново ще има състезания за най-добър мотор, атрактивно каране и скоростна отсечка, допълни Петър Стефанов, цитиран от dariknews.bg.