Оферта на партньора auto.de
Оферта от

Публикувай обява

Спорт

Hyundai off-road racing team атакуват отново Източноевропейския офроуд шампионат

28.04.2017г 20 преглеждания

Цветомир Иванчев и Ивайло Николов с Hyundai Santa Fe T1 ще стартират с пролог на румънското състезание Екипажът Цветомир Иванчев/Ивайло Николов... Повече по темата
Moto3: Триумф на Романо Фенати с Honda

25.04.2017г 28 преглеждания

Италианецът Романо Фенати (Marinelli Rivacold Snipers) с Honda спечели победата в клас Moto3 за Гран При на Америкас в Остин, Тексас. На подиума му... Повече по темата
MotoGP: Маркес с 5 победи от 5 старта в Тексас

Най-после световният шампион Марк Маркес от екипа на Repsol Honda спечели победа през този сезон. Той триумфира на пистата в Остин, Тексас, на която... Повече по темата
Дженсън Бътън на мястото на Алонсо в Гран при на Монако 2017

20.04.2017г 43 преглеждания

След като през миналата седмица стана ясно, че Фернандо Алонсо ще участва в тазгодишното издание на легендарното INDY 500 с отбора на McLaren-Honda-Andretti,... Повече по темата
MXGP/MX2: Подиум за Гайсер в Трентино

18.04.2017г 30 преглеждания

Световният шампион Тим Гайсер с Honda завърши на подиума в на Гран При на Трентино на трасето в Петрамурата, Италия. Пилотът от заводския тим HRC продължава... Повече по темата
Формула 1: Гран при на Бахрейн 2017 (Крайно класиране)

18.04.2017г 32 преглеждания

1.Себастиан Фетел FERRARI 1:33:53.374 2.Луис Хамилтън MERCEDES +6.660 секунди 3.Валтери Ботас MERCEDES +20.397 секунди 4.Кими Райконен FERRARI... Повече по темата
Формула 1: Класиране при пилотите след Гран при на Бахрейн 2017

18.04.2017г 26 преглеждания

1.Себастиан Фетел FERRARI 68 точки 2.Луис Хамилтън MERCEDES 61 точки 3.Валтери Ботас MERCEDES 38 точки 4.Кими Райконен FERRARI 34 точки 5.Макс... Повече по темата
Формула 1: Класиране при отборите след Гран при на Бахрейн 2017

18.04.2017г 29 преглеждания

1.FERRARI 102 точки 2.MERCEDES 99 точки 3.RED BULL RACING TAG HEUER 47 точки 4.FORCE INDIA MERCEDES 17 точки 5.WILLIAMS MERCEDES 16 точки 6.TORO... Повече по темата
Страхотно състезание за Ферари в Бахрейн!

От Димитър Димитров #F1isPassion Страхотно състезание за Ферари в Бахрейн. Себастиан Фетел излъга пилотите на Мерцедес - Люис Хамилтън и Валтери... Повече по темата
Себастиан Фетел спечели състезанието за Гран При на Бахрейн

16.04.2017г 36 преглеждания

Себастиан Фетел спечели състезанието за Гран При на Бахрейн. Пилотът на Ферари, който стартира трети, изпревари Хамилтън още на старта, след това се... Повече по темата