Новини » На път

241 акта и 175 фиша са съставени по време на специализирана операция на ОДМВР-София



Admin27.03.2012г 

241 акта и 175 фиша са съставени по време на специализирана операция на ОДМВР-София

При реализирането на тридневната спецакция по линия на КАТ пътните полицаи са съставили 241 акта за административни нарушения и 175 фиша за констатирани нарушения.
Служителите са осъществявали и контрол на превоза на животни по автомагистралите “Хемус” и “Тракия”. В събота на автомагистрала “Хемус”, в района на тунел “Правешки ханове”, е спрян за проверка микробус, натоварен със седем малки прасета. Водачът на буса не представил документи за произход, а животните били без надлежна ушна марка. Служителите на ДВСК са съставили на водача акт за административно нарушение.
По време на акцията е установен мъж, обявен за общодържавно издирване от РУП - Правец. Той е задържан в полицейския арест вчера.
За различни констатирани нарушения на автомагистрала “Тракия”, само в неделния ден, са съставени шест фиша.




Коментари

Добави коментар

Реклама