Новини » Автоновини

Lexus LF-CC: първи снимки



Admin17.09.2012г 

Lexus LF-CC: първи снимки

В навечерието на Парижския автосалон компанията Lexus пусна първите изображения на новия си концепт LF-CC. Автомобилът е двуврато купе, появата на което е предвeстник на нов сериен модел, заменящ през 2013-а досегашният IS350.

Външността на Lexus LF-CC е изпълнена в новия фирмен стил на марката. Интересни са трапецовидната решетка на радиатора, разпънатите задни светлини и масивните брони. Едва ли, обаче, някои от дизайнерските забежки в концепта, като триъгълните огледала и тесните предни фарове ще влязат в серийното изпълнение.

По всяка вероятност колата ще е с хибридно задвижване със съчетаване на 2,5-литров, турбо, четирицириндров мотор и електромотор. Мощността на хибридното задвижване навярно ще е равна на това при модела ES 300h - 204 к.с.

В интериора е направен интересен опит за максимално възможната замяна на привичните команди със сензорни дисплеи. Налице е и типичното за марката високо качество на използваните материали в интериора, както и широкия избор на екстри.
 

Източник:Lexus-LF-CC-първи-снимки" rel="nofollow" target="_blank">Автопрес




Коментари

Добави коментар

Реклама