Новини » Спорт

Петър Сиромахов е четвърти на състезанието в Елена

11.09.2008г

Петър Сиромахов е четвърти на състезанието в Елена Състезателят по мотоциклетизъм Петър Сиромахов се класира на четвърта позиция на традиционното състезание в Елена. Представителят на клуб „Ридо рам ” се състезава при 125 - кубиковите мотори, като и в двата манша показа добри резултати, съобщи за Агенция “Фокус”треньорът му Красимир Сиромахов. „Можеше и по – предно класиране, но трябваше да се съхранява и за останалите три кръга в шампионата. Следващата надпревара е на 28 септември в Луковит. Там ще се стремим за място в тройката както при младежите, така и при мъжете”, добави Сиромахов. Във временното класиране, три кръга преди края на шампионата у нас, Петър Сиромахов заема втора позиция в групата на младежите и трета при мъжете.