Новини » Автоновини

На 25 юли за възстановяване на мантинели ще се променя организацията на движение на АМ „Тракия“



Admin24.07.2025г 

На 25 юли за възстановяване на мантинели ще се променя организацията на движение на АМ „Тракия“

На 24 юли и на 25 юли /петък/ от 8 ч. до 15 ч. в участъка от 23-ти до 32-ри км АМ „Тракия“, в посока София ще се възстановяват ограничителните системи за сигурност-мантинелите. Дейностите ще се изпълняват в аварийната лента, където ще бъде разположена нужната техниката. Необходимо е водачите да карат с повишено внимание и съобразена скорост. По време на работата трафикът няма да бъде спиран и ще се осъществява в активна и изпреварваща лента.

На 28 юли /понеделник/ аварийните дейности за монтаж на нови мантинели ще се изпълняват в участъка от км 0 до 10-и км и от 15-и до 23-и км в платното в посока София на магистралата. Работите ще се извършват в интервала от 8 ч. до 15 ч. в аварийната лета, а движението ще се осъществява в активната и изпреварващата лента, с повишено внимание.

Апелът към водачите е да карат внимателно, да спазват правилата за движение и ограниченията на скоростта, да не предприемат рискови изпреварвания, с които застрашават безопасността на всички останали пътуващи.

Всички граждани и транспортни фирми могат да получават информация за актуалната пътна обстановка от интернет страницата на АПИ - www.api.bg, както и по всяко време от денонощието на тел. 0700 130 20 в АПИ. 




Коментари

Добави коментар

Реклама