Новини » Автоновини

Autoplanet1 заложи на Хамилтън

19.10.2007г

Autoplanet1 заложи на Хамилтън Потребителите на Autoplanet1- портал за автомобили, авточасти, обяви и новини заложиха на Люис Хамилтън като най-вероятен победител във Формула 1 за този сезон. Въпреки че нямаше късмет на пистата в Китай, шансовете на Люис да разлее шампанското и да грабне приза никак не са за пренебрегване. Фернандо Алонсо е състезателят, на който са заложили 29 процента от любителите на Формула1, които са гласували до този момент в анкетата на Autoplanet1. Кими Райконен е малко след него с 26%, въпреки че точно той с Ферари спечели състезанието за Голямата награда на Китай .До края на гласуването остават броени часове.Точно толкова, колкото ни делят от старта на състезанието. Днес ще се проведат две тренировки – първата от 16ч., а втората – от 20ч. Съботната „репетиция” за големия финал е с българско време 17ч.. Квалификацията е утре от 20ч. Победителят ще е ясен след старт, който ще бъде даден на писта "Интерлагос" в Бразилия от 19ч. българско време.