Новини » Спорт

Десети кръг от ендуро шампионат на България. Класиране

19.11.2007г

Десети кръг от ендуро шампионат на България. Класиране Победители от последния десети кръг от ендуро шампионата на България по мотоциклетизъм: Ендуро експерт /Славомир Брейчев/ с Вета от София. Ендуро клас Е 1 - Милен Пеев /Ямаха/ от Стара Загора Ендуро клас Е-2 Георги Тодоров с КТМ от Стара Загора Ендуро клас Е-3 Славомир Брейчев с Вета от София АТВ /мотори с четири колела/ Десислав Цеков от Мездра АТВ хоби - Сашко Каранов от София жени: Теодора Деведжиева с Кавазаки от София. Извън класирането участва и румънецът Йоан Тара, който стана първи в генералното класиране на Ендуро с мотор КТМ.След приключване на състезанието станаха известни новите шампиони на България: генерално класиране Ендуро експерт - Георги Тодоров клас Д-1 Светослав Деведжиев клас Д-2 Георги Тодоров клас Д-3 Славомир Брейчев Ендуро хоби: Илиан Тотев АТВ експерт Десислав Цеков АТВ хоби Николен Кушев жени: Теодора Деведжиева, която с победата си успя да изпревари само с една точка Диляна Лаганова. В събота, участващите близо 80 състезатели караха 100 км навигация в горите на Шуменското плато. В неделя имаше затворен кръг с изкуствени препятствия на местния мотостадион.